Днес официално бе открит обновеният и саниран жилищен блок на ул. „Панайот Волов“ №8–18 в Пазарджик.
Лентата преряза кметът на общината Петър Куленски, който поздрави живеещите в сградата и всички, допринесли за успешното реализиране на проекта.
Живеещите в блока бяха подготвили празнична програма с музикални и танцови изпълнения, превръщайки официалната церемония в истински празник.
Това е последният жилищен блок в Пазарджик, обновен по програмата за енергийна ефективност, с което приключва изпълнението на този етап от санирането на многофамилните жилищни сгради в общината.
По думите на кмета Петър Куленски , санирането е инвестиция както в по-добрите условия за живот на хората, така и в по-привлекателната градска среда.
Повече по темата в репортажа:



