Откриха STEM център в училището в Драгиново

spot_img

Той включва няколко кабинета и е изграден в пет основни направления.

С празнична програма, много настроение и официално прерязване на лента в СУ “Методий Драгинов” в село Драгиново бе открит новият STEM център. В STEM центъра на училището са обособени различни зони за творчество и практически занимания – кабинети по химия, физика, биология и  фотостудио.

На откриването присъства началникът на Регионалното управление на образованието в Пазарджик – Дора Дулчева. Сред официалните гости бе и кметът на Община Велинград – Костадин Коев.

С новия STEM център СУ „Методий Драгинов“ прави още една стъпка към модерното образование.

Повече вижте в репортажа:

spot_img

Свъзрани статии

ПОСЛЕДНИ СТАТИИ