Той включва няколко кабинета и е изграден в пет основни направления.
С празнична програма, много настроение и официално прерязване на лента в СУ “Методий Драгинов” в село Драгиново бе открит новият STEM център. В STEM центъра на училището са обособени различни зони за творчество и практически занимания – кабинети по химия, физика, биология и фотостудио.
На откриването присъства началникът на Регионалното управление на образованието в Пазарджик – Дора Дулчева. Сред официалните гости бе и кметът на Община Велинград – Костадин Коев.
С новия STEM център СУ „Методий Драгинов“ прави още една стъпка към модерното образование.
Повече вижте в репортажа:



