Видеокамери разкриха извършителите на престъпления в Панагюрище

spot_img

Видеонаблюдението в Панагюрище отново доказа своята ефективност.

Само в рамките на един ден благодарение на записите от общинската система за видеонаблюдение бяха разрешени два случая на кражби.

В парка на Панагюрище беше откраднат мобилен телефон. След преглед на записите извършителят бе установен бързо, информацията бе предадена на РУП – Панагюрище и телефонът бе върнат на собственика му.

По-късно същия ден бе откраднат детски велосипед от площад „20 април“. Камерите отново помогнаха за установяване на извършителя. След като собствениците обявиха, че разполагат със записи от видеонаблюдението, велосипедът беше намерен изоставен в близост до мястото на кражбата.

Тези два случая са поредното доказателство за значението на системата за видеонаблюдение и за доброто взаимодействие между Община Панагюрище и РУ – Панагюрище в усилията за по-сигурна среда за всички граждани.

spot_img

Свъзрани статии

ПОСЛЕДНИ СТАТИИ